HomeK&H Férfi Kézilabda Liga tabella 2023 / 2024

HelyCsapatMGYDVLGKGGKPont
1.Telekom Veszprém262600106371135252
2.OTP Bank-Pick Szeged26230396076020046
3.MOL Tatabánya KC2616378047455935
4.FTC-Green Collect2614488307894132
5.Csurgói KK2612311730750-2027
6.HE-DO B.BRAUN Gyöngyös2612311773792-1927
7.CYEB-Budakalász2611312742768-2625
8.Balatonfüredi KSE2611114686727-4123
9.Dabas KC2611114736776-4023
10.QHB Eger268216675799-12418
11.PLER-Budapest268216714791-7718
12.Carbonex-Komló268117691765-7417
13.HSA NEKA267316700776-7617
14.Fejér B.Á.L.- Veszprém262024716871-1554
HelyCsapatMPont
1.Telekom Veszprém2652
2.OTP Bank-Pick Szeged2646
3.MOL Tatabánya KC2635
4.FTC-Green Collect2632
5.Csurgói KK2627
6.HE-DO B.BRAUN Gyöngyös2627
7.CYEB-Budakalász2625
8.Balatonfüredi KSE2623
9.Dabas KC2623
10.QHB Eger2618
11.PLER-Budapest2618
12.Carbonex-Komló2617
13.HSA NEKA2617
14.Fejér B.Á.L.- Veszprém264

Iratkozz fel hírlevelünkre

FŐTÁMOGATÓINK

https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/Primont-320x80.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/drava-coop.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/2020/07/KLH-MASTERS_logo-320x78.png

KIEMELT TÁMOGATÓINK

https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/patik_es_varga-320x117.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/2023/09/select-matrica-latvanyterv.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/MenDan-320x105.jpg
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/dravanatura2.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/tippmix_logo.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/stier_pinceszet.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/2023/09/kappa-logo-vector-320x178.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/2023/09/BTL-Logo-.jpg
https://cskk.hu/wp-content/uploads/2024/04/Port-invest_original-320x187.png

PARTNEREINK

https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/MTVA.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/csurgotv-640x238.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/csvmrg_logo-640x217.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/segelyszervezet2.jpg

CSURGÓI KÉZILABDA KLUB

Csurgói KK Logo letöltés
Csapatkép (2023 / 2024) letöltés
Csurgó KK induló letöltés 

ELÉRHETŐSÉGEK

Cím (sportcsarnok):
        8840 Csurgó, Sárgáti u. 18.
Telefon (klub):
        +36 82 464 948
Telefon (sportcsarnok):
      +36 82 900 034
Akkreditáció:
        info@cskk.hu
Jegy:
        jegyrendeles@cskk.hu

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Látogass el hozzánk!

Copyright © 2009 - 2023 Csurgói KK.