A tegnapi nyitóvacsorán klubunk elnöke ismertette a 2015/2016-os szezon céljait.

150825v

A hagyományos nyitóvacsorán dr. Varga János, a Csurgói Kézilabda Klub elnöke szót ejtett a nyár történéseiről és az előttünk álló szezon céljairól is. Beszédében elmondta, hogy idén más célokkal vágunk neki az éppen aktuális szezonnak:

„Ez lesz zsinórban a nyolcadik évünk az első osztályban, amire jogosan büszkék lehetünk.
A hetedik éven is túl, úgy gondolom, hogy jelentős változásokba kezdtünk bele az edzőkkel egyetértve. Ennek az oka az, hogy sajnos nem nagyon alakult ki olyan csapat, amelyre mindenkor, minden körülmények között számítani lehet.
Idén nyáron kizárólag egy cél lebegett előttünk. Úgy építsünk kisebb költségvetésből keretet, hogy abból aztán kialakuljon egy csapat. Egy olyan csapat, ahol nincsenek a mi szintünkön sztárjátékosok, mindenki egyenlő és mindenki betartja azokat az utasításokat, amelyek vélhetően a siker érdekében vannak megfogalmazva, és azért, hogy kihozzuk magunkból a maximumot.
Ebben az idényben az tehát a célunk, hogy szép lassan összeérjünk, és egy olyan szerethető csapat legyünk, akik öltözőn belül és azon kívül is jól kijönnek egymással.
Ennek tükrében nincsenek olyan célkitűzéseink az idén, hogy csak és kizárólag egy helyezés az elfogadható, az első hatban természetesen mindenképpen szeretnénk ott lenni.
Értelemszerűen ez a folyamat nem egyik napról a másikra fog végbemenni, sok-sok meccs és türelem kell majd ahhoz, hogy összeérjünk, de a rájátszásban már szeretném, ha megmutatnánk, hogy a Csurgói Kézilabda Klubbal idén is számolni kell.”

A folytatásban Erdélyi Péter ügyvezető-igazgató jelezte a csapat tagjainak, hogy a legújabb információk szerint egy hónapot még a sportcsarnokban tölthetünk, így várhatóan csak azt követően költözünk Nagyatádra.

(Közzétéve: 2015. augusztus 25.)

Legolvasottabb cikkek

A horvát Josip Pazin a spanyol első osztályból érkezik Csurgóra.
A tegnapi nyitóvacsorán klubunk elnöke ismertette a 2015/2016-os szezon céljait.
Stefan Cavor szerint folyamatosan fejlődik a csapatunk.
Újabb öt játékos távozása vált hivatalossá.
Sótonyi László az elmúlt szezon értékelése mellett a nyári átigazolásokról és a jövőről is nyilatkozott.
A tegnap estét Jakub Mikita és Faluvégi Rudolf is kórházban töltötte.
Herbert Gábor után csapatunk újabb két oszlopos tagja távozik.
A nyáron Bojan Radjenovic és Balogh Tibor is visszatér kölcsönszerepléséből, Veszprémből pedig jobbszélsőt igazolunk.
Új igazolásunk a spanyol első osztályból érkezik.
A hamarosan a magyar állampolgárságot is megszerző jobbszélső Vácról érkezik.
Ahogy arra sajnos számítani lehetett, Jerebie Iulian térdszalagszakadást szenvedett.
Ismét van Csurgóról bekerülő játékos az „A” válogatottban.
Küzdelmes mérkőzésen arattunk egygólos győzelmet.
Tiago Pereira klubunk első nem európai játékosa.

o 1 primont

o 2 drava

o 3 patik

o 4 men

o 5 mg

stier

o 6 hummel

o 8 szerencse