Ma semmi sem sikerült, 35:28-ra nyertek a zöld-fehérek.

Kikaptunk Győrben

Nem ígérkezett könnyű meccsnek a pénteki, hiszen az újonc teljesen átalakult a nyáron, több rutinos, válogatott játékossal erősítettek.Csapatkapitányunk, Szeitl Erik révén ugyan mi lőttük az első gólt, és 2:3-nál is még vezettünk, viszont a 7. percben fordított a Győr és onnan nem is engedte ki az irányítást a kezéből. 6:4-nél több ziccerünk is volt a zárkózásra, de az első játékrészben nem tudtunk mit kezdeni Bősz Dániellel a hazaiak kapujában, amit rendre meg is büntettek a zöld-fehérek. A szünetben 18:14-es hátrányban voltunk.

A második félidőben folyamatosan lépett el az ETO, a játékrész közepén ugyan mínusz hatról feljöttünk négyre, de közelebb zárkózni nem sikerült. A hazaiak másik kapusa, Pásztor Imre is kiváló napot fogott ki és fontos pillanatokban védett több ziccert, így végül hét gól lett a különbség. A győrieknél a montenegrói válogatott Milos Bozovic és Dean Bombac is 6-6 gólig jutott, míg nálunk a legeredményesebb Tufegdzic volt, ő is hatszor talált be.

A mérkőzés végeredménye: ETO University Handball Team - Csurgói KK 35:28 (15-12)

A mérkőzés részletes statisztikája IDE kattintva érhető el.