Felnőtt hírekVérszegény volt

2021.02.27.
Sajnos nemhogy bravúr, de még csak szoros meccs sem született Tatabányán.

Felemás hírekkel a hátunk mögött készültünk a mai Tatabánya elleni mérkőzésre, ahol sok veszíteni valónk nem lett volna.
Az immáron kétszeres apukának számító Krsmancic visszatért, ellenben Nagy Szabi ismét kidőlt, így teljes kerettel továbbra sem állhattunk “rajtvonalhoz”.

Egy-egy elpuskázott helyzet után Krecic szerezte meg az első gólt, a Tatabánya azonban hamar fordított, az első tíz-tizenkét perc azonban kiegyenlítettebb játékot hozott.
Bartucz sajnos több alkalommal is kifogott rajtunk, a félidő közepére pedig ellépett a Tatabánya, így hamar időt is kellett kérnünk (8:4).
Ez megállította a hazaiak lendületét, a következő nyolc percet egálra hozták a csapatok (10:6).
Újabb két tatabányai gól hatgólos előnyt jelentett ellenfelünknek, ez a különbség pedig meg is maradt a félidőre.

A második játékrész elején gyors két gólt szerezve felzárkóztunk (14:10), ám mivel ezt követően közel tíz percig egyszer sem tudtunk betalálni, így sok nyitott kérdés nem maradt a találkozót illetően (20:10).
Ez a különbség néhány percig még megmaradt a csapatok között, de az utolsó negyedórára sajnos teljesen szétestünk.
A Tatabánya szinte minden támadásából gólt szerzett, mi azonban mindössze négy gólt szereztünk az utolsó negyedórában, így végül súlyos vereséget szenvedtünk Tatabányán.

Végeredmény: Grundfos Tatabánya KC – Csurgói KK 33:16 (14:8)

A mérkőzés részletes staisztikája IDE kattintva érhető el.