Utánpótlás hírekUtánpótlás eredmények

2022.12.13.
Összesen 14 alkalommal léptünk pályára az elmúlt hetekben.

U20-as csapatunk legutóbbi két mérkőzésén két pontot gyűjtött. A fájónak nevezhető, hazai Tata elleni vereség (28:30) után idegenben, a Szigetszentmiklós otthonában sikerült nyernünk (44:30), így a folytatást a tabella 9. helyéről várjuk, még pedig a harmadik helyen álló Veszprémi KKFT otthonában.

U18-as csapatunk ezzel szemben hibátlanul zárta legutóbbi két találkozóját, miután hazai pályán 27:22-re a Bp. Elektromos SE ellen, majd a Pénzügyőr otthonában 25:24-re sikerült nyernünk. A két találkozón Horváth Péter összesen 20 gólt ért el.

U16-os csapatunk jó formának örvend, hiszen a Tatabánya otthonában, majd legutóbb tegnap, a Pécs ellen is sikerült győzelemmel zárni aktuális mérkőzésünket. Előbb 22:17, majd pedig 33:27-re győztünk, Molnár Ferenc csapata ezzel feljött a tabella 4. helyére.

U15-ös alakulatunk is eredményes találkozókon van túl, hiszen a Satelit SE ellen 32:26-ra, a Mecseknádasd ellen pedig 38:17-re nyertünk, Miháldinecz Áron az első, Sánta Bálint Kristóf a második találkozón zárt 10 találattal.

Az U14-es korosztályban magabiztos győzelmeken vagyunk túl, a Siklós ellen ugyanis 35:19-es, a Dunaföldvárral szemben pedig 43:8-as sikert arattunk. A legutóbbi négy találkozónkon háromszor is győztesen hagyta el a pályát a csurgói csapat.

U13-as csapatunkra december elején a nagyatádi versenyhétvége várt. Fiataljaink előbb a hazai nagyatádiakkal szemben maradtak alul (20:27), majd pedig a Keszthely csapata bizonyult túl nagy falatnak (6:22).

U12-es csapatunk egy vereséggel és egy döntetlennel zárta a pécsi versenyhétvégét. Fiataljaink a negyedik fordulóban a Komlótól 35:12-re kikaptak, majd a Hosszúhetény ellen 18:18-as döntetlent értek el.