Utánpótlás hírekUtánpótlás eredmények

2020.12.01.
Javarészt eredményes hetek vannak fiataljaink háta mögött.

U13-as II. csapatunk a novemberi versenyhétvégén két vereséget szenvedett el, miután az Éles KISE I-es csapatától 18:5, míg a II-es alakulatától 22:15 arányban szenvedtünk vereséget.

U14-es csapatunk hat mérkőzést is lejátszott az elmúlt hetekben, a mérlegünk pedig négy győzelem és két vereség ezeken a találkozókon.

Vörös Károly tanítványai a Georgikon DSE (26:22) és az Éles KISE (23:21) ellen elszenvedett vereségek után sorrendben a Haladás VSE (27:26), a Celldömölk (38:13), a Nagykanizsa (25:20) és a Várpalota (21:14) ellen is győzni tudtak.

U16-s csapatunk október és november hónapokban 6 mérkőzést játszott, ezeken a találkozókon azonban pontot nem sikerült szereznie a mieinknek, így az Éles KISE, a Veszprémi KKFT, a NEKA és a Pécs csapatai mögött a tabella utolsó helyéről várjuk a pénteki folytatást.

Serdülőink a jó szezonkezdést október hónapban – a kényszerszünet után is – folytatta, miután a Bp. Elektromos SE és a Győr ellen egyaránt nyerni tudtunk előbb 23:20, majd pedig 28:21 arányban.

A 100%-os sorozatunk ezt követően az éllovas NEKA ellen szakadt meg (24:18), de ezt követően a Pénzügyőr vendégeként már ismét győzelemnek örülhettünk (24:23).

Sajnos a legutóbbi, múltheti fordulóban egy gólszegény találkozón kikaptunk a Komló ellen (18:16), akik ezzel a sikerrel pontszámban beérték Gazdag Tibor csapatát.

Ifjúsági csapatunk kimondottan jó formának örvend, hiszen a szünet utáni (harmadik) bajnokinkon már a második győzelmünket könyvelhettük el a Győr ellen (28:23).

A folytatásban ismét közel egy hónap szünet következett, de ezután a Tata otthonában (32:27), majd pedig hazai pályán a Komló ellen is nyerni tudott Baranyai Norbert alakulata (24:21).