Felnőtt hírekSimán nyert a Veszprém

2019.11.05.
Nem tudtuk megnehezíteni a bajnok dolgát.

Sérülés miatt Hanusz, Szeitl és Gebhardt sem volt ma bevethető, így az időközben a szakmai stábba kerülő Toskiccsal karöltve négy hiányzó játékossal utaztunk ma el Veszprémbe.

Sajnos gyengén kezdtük el a mai összecsapást, amit jól mutat, hogy öt perc sem telt el az első időkérésünkig.
A 12. percben már 9:1-re is vezetett ellenfelünk, később ezen valamit tudtunk kozmetikázni (11:5).
Annak ellenére, hogy Zaponsek hetest is tudott fogni, ellenfelünk folyamatosan növelte az előnyét, amely a félidőre 11 gólt jelentett.

A második játékrész elején Gajic büntetőből hamar növelt csapata előnyén, amelyre ugyan Oslak még válaszolni tudott, ám ezután ismét a hazaiak percei következtek.
Székely védései után háromszor is betalált ellenfelünk, ezután azonban Kovacsevics és Hadziomerovics is eredményes tudott lenni (23:11).
A folytatásban zömében felváltva estek a gólok, az utolsó tíz percben tudott ismét növelni előnyén a Veszprém, amely a vártaknak megfelelően magabiztosan nyerte meg az összecsapást (36:20)

Telekom Veszprém – Csurgói KK 36:20 (19:8)
Veszprém, Veszprém Aréna, 2.400 néző. V: Réti, Szedmák.

Veszprém: Székely, Sterbik (kapusok), Borozan 3, Strlek 9, Gajic 7 (3), Mahe, Nenadic 3, Terzic, Blagotinsek 3, Lauge Schmidt 2, Tönnesen, Margic 2, Moraes 4, Omar Yahia 3. Vezetőedző: David Davis

Csurgó: Zaponsek, Pallag (kapusok), Nagy 1, Vasics 3 (1), Oslak 2, Tormás, Cehte 1, Astrashapkin 5 (2), Toskic, Kovacsevics 3, Bazsó P., Vasvári, Hadziomerovics 4, Potocnik, Kerkovits, Leimeter 1. Vezetőedző: Baranyai Norbert

Kiállítások: 4 ill. 8 perc
Büntetők: 4/3 ill. 4/3