Felnőtt hírekRajt-cél győzelem

2022.11.05.
Magabiztos sikerrel hangoltunk a szerdai hazai kupameccsre.

A fogadóirodáknál valamelyest a hazaiak voltak a mérkőzés esélyesei, ez azonban már az első percekben borulni látszott.
Öt perc után 4:1 volt nekünk, a tizedik perc végén pedig már időt is kellett kérnie a Dabasnak, hiszen ekkorra már öt gólra nőtt az előnyünk (3:8).
Változást – szerencsére – ez sem hozott, Krsmancic, majd Borsos is betalált, közben pedig az extrát nyújtó Holló újabb labdát fogott (3:10).
Nagy elánnal mentünk a folytatásban is, Füstös ráadásul két percen belül két hetest is megfogott, összesen hármat az első harminc perc során.
Úgy tűnt, hogy 15:6-nál sok kérdés már nem marad a folytatást illetően, de az utolsó kilenc percben gólképtelenek voltunk, a dabasiak így vissza tudtak jönni a meccsbe (10:15).
A második játékrészt sajnos újabb két hazai gól nyitotta (12:15), így Skol találata kritikusnak mondható pillanatban született (12:16).
Ez szerencsére meg is nyugtatta csapatunkat, újabb Krecic-gólok után ismét megnyugtatóbb volt az előnyünk (12:18).
Ellenfelünk azonban továbbra sem adta fel, akik a félidő közepére ismét vissza tudtak jönni három gólra (17:20).
Baranyai Norbert rögtön időt kért, ezt követően Szeitl Laci és Markez is eredményes tudott lenni, Holló pedig újabb labdákat fogott.
Ma, ellenben a múlt szombattal, szinte minden összejött, az 53. percben már a negyedik rontott hetesnél tartott a dabasi alakulat.
A végjátékra ismét nagy lett a különbség a csapatok között, így magabiztos, megérdemelt győzelmet arattunk Dabason.

Végeredmény: Dabas KC – Csurgói KK 22:29 (10:15)

A mérkőzés részletes statisztikája IDE kattintva érhető el.