Felnőtt hírekNem volt esély

2020.09.02.
Sajnos nem tudtuk komoly csatára késztetni a Veszprémet.

Nagyon gyengén kezdtünk a mai veszprémi fellépésünkön, amire a hosszú kihagyás csak részben lehet magyarázat.
A támadójátékunk vérszegény volt, Hanusz bátor játékát leszámítva rendkívül tompák voltunk, mindössze a 10. percben szereztük az első gólunkat (6:1).
Ez szerencsére valamelyest jót tett a mieinknek, egy 4:1-es szériával sikerült javítani a játék képén (7:4).
Sajnos a folytatásban újra a Veszprém dominált, Cupara lényegében mattolta a mieinket, így a szünetre kilenc gólra duzzadt a hazai előny (19:10).

A második játékrész első tíz percében állandósult a 9-10 gólos veszprémi vezetés, de ekkor kettős emberhátrányba kerültünk, ami végképp megpecsételte a sorsunkat.
A Veszprém rendre kihasználta az emberelőnyöket, Nenadic vezetésével sorra szerezték az üreskapus gólokat. Ehhez azonban mi is kellettünk, átlövéseink jelentős része ugyanis elhalt a veszprémi (nem alacsony) sáncban, nem egy alkalommal pedig mi adtuk el a labdát.
Borsos Tamás harmadik kiállítása után időközben kiszállt a játékból, ami duplán fájó volt, hiszen Vasvárit sérülés miatt már a találkozó elején elveszítettük.

A Veszprém csapata végül 40:21 arányban tudott nyerni, legközelebb a MOL-Pick Szeged ellen vár ránk feladat.

TELEKOM VESZPRÉM–CSURGÓI KK 40–21 (19–10)
Veszprém, 1000 néző. V.: Paska, Vastag.