HomeK&H Férfi Kézilabda Liga tabella 2020 / 2021

HelyCsapatMGYDVLGKGGKPONT
1.Telekom Veszprém26251094061632451
2.MOL-Pick Szeged26230389365124246
3.Grundfos Tatabánya KC2617277236705336
4.Balatonfüredi KSE2615477396895034
5.Csurgói KK261367708703532
6.Ferencvárosi TC26141117367142229
7.Veszprémi KKFT2612113699727-2825
8.SBS-Eger2610313702790-8823
9.Sport36-Komló2610214701733-3222
10.Budakalász Kézilabda Zrt.269314700729-2921
11.HE-DO B.BRAUN Gyöngyös269116691719-2819
12.Dabasi KC VSE263419633750-11710
13.Ceglédi KKSE264220612767-15510
14.Orosházi FKSE - LINAMAR262222588807-2196
HelyCsapatMPONT
1.Telekom Veszprém2651
2.MOL-Pick Szeged2646
3.Grundfos Tatabánya KC2636
4.Balatonfüredi KSE2634
5.Csurgói KK2632
6.Ferencvárosi TC2629
7.Veszprémi KKFT2625
8.SBS-Eger2623
9.Sport36-Komló2622
10.Budakalász Kézilabda Zrt.2621
11.HE-DO B.BRAUN Gyöngyös2619
12.Dabasi KC VSE2610
13.Ceglédi KKSE2610
14.Orosházi FKSE - LINAMAR266

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel hírlevelünkre

FŐTÁMOGATÓINK

https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/Primont-320x80.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/patik_es_varga-320x117.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/TDvagyon_logo.png

KIEMELT TÁMOGATÓINK

https://cskk.hu/wp-content/uploads/2020/07/KLH-MASTERS_logo-320x78.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/drava-coop.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/dravanatura2.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/tzenit_logo.jpg
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/MenDan-320x105.jpg
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/szzrt.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/tippmix_logo.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/stier_pinceszet.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/HummelLogos.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/lv.jpg
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/Spirit_Auto.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/BTL_logo_320.png

PARTNEREINK

https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/MTVA.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/csurgotv-640x238.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/csvmrg_logo-640x217.png
https://cskk.hu/wp-content/uploads/Sponsors/segelyszervezet2.jpg

CSURGÓI KÉZILABDA KLUB

Csurgói KK Logo letöltés
Csapatkép (2020 / 2021) letöltés
Csurgó KK induló letöltés 

ELÉRHETŐSÉGEK

Cím (sportcsarnok):
        8840 Csurgó, Sárgáti u. 18.
Telefon (klub):
        +36 82 471 412
Telefon (sportcsarnok):
      +36 82 900 034
Akkreditáció:
        info@cskk.hu
Jegy:
        jegyrendeles@cskk.hu

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Látogass el hozzánk!