Egyéb kategóriaFájó vereség

2023.02.17.
Gyenge játékkal, pont nélkül maradtunk Budaörsön.

Lendületesen kezdtük a mai bajnokinkat is, Herceg, majd Markez duplája után 3:1-re vezettünk.
Négy hazai gól után érezhető volt, hogy nem lesz ma könnyű dolgunk, már csak azért sem, mert Nánási már ekkor remekelt a túloldalon.
Többször is szépen kijátszottuk ziccerig a támadásainkat, ezeket azonban gyenge százalékban értékesítettük.
Ennek ellenére is vezettünk két góllal, de labdáink voltak akár a háromgólos fórra is, de ekkor mindig rontottunk.
Vérszemet is kaptak vendéglátóink, akik teljesen átvették a szünet előtt az irányítást és nagy tempót diktálva lényegében állva hagytak minket a játékrész végén (14:11).

Ellenfelünk kezdte a második játékrészt, az első gól azonban Krsmancic nevéhez fűződött (14:12).
Mivel erre két gólt szerezve válaszoltak a hazaiak, így a hátrányunk tovább is nőtt a szünethez képest.
Kicsit később Szeitl Erik üreskapus gólja megint felcsillantotta a reményt (16:15), de ekkor is látszott, hogy ez ma nem a mi napunk.
Hetest hibáztunk, majd ezután egy rossz indítással is segítettük ellenfelünket, akik éltek is a lehetőséggel (19:16).
Újra ledolgozva a hátrányunkat idővel összejött az egyenlítés, de átvenni a vezetést továbbra sem tudtuk.
Ajtó-ablak ziccerekben hibáztunk, Enemoto pedig rendre kibabrált velünk, az utolsó tíz percben kizárólag ő volt eredményes a hazaiaktól, sajnálatunkra öt alkalommal is.
A lehetőség ennek ellenére meg volt arra, hogy az utolsó percekben pontot vagy akár pontokat szerezzünk, de el kell ismerni, hogy ezt ma nem nagyon érdemeltük volna meg.
Elpuskázva az utolsó támadásunkat végül egy góllal, 29:28-ra szenvedtünk vereséget a mai bajnokinkon, egy azonban biztos, lesz ennél jobb.
Végeredmény: Budai Farkasok Rév-Group – Csurgói KK 29:28 (14:11)

A mérkőzés részletes statisztikája IDE kattintva érhető el.