Két közönségkedvencünk is edzőként folytatja klubunknál.

IMG 4042

 

Molnár Ferenc egy év után távozik serdülő csapatunk éléről, helyét pedig – ahogy arról korábban már beszámoltunk – az elmúlt öt szezont játékosként nálunk töltő Gazdag Tibor veszi át, aki új megbízatása kedvéért felhagy az élvonalbeli játékos pályafutásával.

„Tiba” az első osztály nyugati csoportjában szereplő csapatunk irányítása mellett Vörös Károllyal egyetemben felel majd a teljes csurgói utánpótlásért, emellett a másodosztályba frissen feljutó Nagykanizsában fog szerepelni játékosként.

A sokszoros válogatott kézilabdázó 2013-ban Gyöngyösről érkezett hozzánk, azóta közel 170 mérkőzésen és megközelítőleg 500 góllal segítette klubunkat, mely mutatóval – felnőtt szinten - Oláh Gábor és Szöllősi Szabolcs után klubunk történetének harmadik legeredményesebb játékosa!

 

IMGP6520

Pavlovics Darko a tervek szerint befejezi aktív pályafutását és a jövőben kizárólag edzői szerepeire fókuszál.

Csapatunk másodedzői feladatai mellett ő lesz egyébiránt U14-es csapatunk vezetőedzője is, aki az éppen említett Gazdag Tibort váltja az elmúlt két szezonban két bajnoki címet is szerző alakulat élén.

„Dáresz” az elmúlt szezon közepén tért vissza Csurgóra, és mind edzőként, mind pedig játékosként igyekezett segíteni klubunkat, melyben korábban – 2010 és 2012 között - már két szezont is eltöltött.

 

Edzőinknek sok sikert kívánunk új szerepkörükben, Molnár Ferencnek pedig köszönjük a klubunkért tett munkáját, és szintén sok sikert kívánunk Neki az élet minden területén!

 

Támogatóink

Primont logo

 

smallpatik es varga logo

 

mendan logo

 

szzrt logo

 

tippmix logo

 

dravanatura logo

  

smalldrava coop logo

 

stier pinceszet logo

 

spirit auto logo

 

HummelLogos

 

lv logo

 

Támogatóink

Primont logo               smallpatik es varga logo               mendan logo         szzrt logo           tippmix logo

 

dravanatura logo        smalldrava coop logo        stier pinceszet logo    spirit auto logo     HummelLogos           lv logo

 

Partnereink

csurgo logo        csurgotv logo   csvmrg logo       logo smaller hu            mtva cskk