Klubunk ezúttal is biztosítja a Debrecenbe elutazó szimpatizánsainknak a belépőjegyeket.

IMG 3801

Ahogy klubunk az elmúlt két Magyar Kupa Final Fourba jutásunk alkalmával is tette, korlátozott számban ismét biztosítja a jegyeket csapatunk mindkét találkozójára, így fanatikusaink ingyen tekinthetik meg a debreceni négyes döntő mérkőzéseit!

Fontos tudnivaló azonban ezzel kapcsolatban, hogy ahogy tavaly, úgy idén is mindenkinek, aki szeretne elutazni Debrecenbe, regisztrálnia kell legkésőbb március 29-ig az arra kijelölt helyen 2000 forint letét ellenében, melyet a jegyek debreceni átvételekor mindenki visszakap.

Regisztrálni a sportcsarnok épületében lehet minden hétköznap, a lenti elérhetőségek valamelyikén előre egyeztetett időpontban.

 

További információk Szecsődi Istvánnénál (+36 20 318 6684) és Szabadosné Kovács Beátánál (+36 30 298 3363), továbbá az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen!

 

 
 

 

Támogatóink

Primont logo

 

smallpatik es varga logo

 

mendan logo

 

szzrt logo

 

tippmix logo

 

dravanatura logo

  

smalldrava coop logo

 

stier pinceszet logo

 

spirit auto logo

 

HummelLogos

 

lv logo

 

Támogatóink

Primont logo               smallpatik es varga logo               mendan logo         szzrt logo           tippmix logo

 

dravanatura logo        smalldrava coop logo        stier pinceszet logo    spirit auto logo     HummelLogos           lv logo

 

Partnereink

csurgo logo        csurgotv logo   csvmrg logo       logo smaller hu            mtva cskk